MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15837275
nr 1583 7275
MIRROR
late 19th century, 154x65, wear.
Sent 1800-tal, 154x65 cm
Condition: slitage
800
SEK 1600
Monday December 4 2023
at 20:57:55
600 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.500 kr